buy1

 

ebay_paypal

article30חרב לעט

החיפוש אחר החרב המיוחדת שבני ביקש להשלמת התחפושת שלו – "חרב אור", פריט שבלעדיו הוא לא יוכל להיות מי שהחליט להיות ליום אחד – גרם לי לחשוב שוב על בנים ועל חרבות. וחניתות. ואקדחים. ורומחים. וחצים. טוב, הבנתם את הרעיון.
השאלה היא: למה לתקוף? או שאולי זו הגנה עצמית? אחרי שמילאנו להם את הראש בסיפורים על עמי ותמי, פטר והזאב וכיפה אדומה ואחר כך הושבנו אותם מול במבי, שרק וכל שורת הסרטים הכי נאיביים-לכאורה-אבל-רק-לכאורה – פלא שהם מרגישים צורך להתחמש?
פעם אספתי לתוך שקית זבל גדולה את כל כלי הנשק שהצטברו בבית, כולם צבעוניים, כולם מפלסטיק, כולם מדודים נחמדים ואולי גם אנחנו קנינו בעוונותינו איזה אקדח מים, אם לא רובה או תותח. שקלתי להביא את השקית לתחנת המשטרה הקרובה ולהזדכות כחוק על האמל"ח המצוי בביתי, אבל לא היה אז מבצע איסוף...
בעצם, רציתי להזדכות על התוקפנות, על הצורך ביציאה למלחמה או על הצורך בהכרזה על מצב חירום הדורש הצטיידות ארטילרית באמצעי לוחמה בשטח בנוי. למה כשחסר להם משהו ביד הם לא מוצאים איזה תיק או שרביט?! בתיק יכולה להיות אבקת קסמים שמנצחת הכול והנפת שרביט אחת הרי יכולה להפוך כל רע לטוב ולסדר את העולם בצבעים ורודים. וגם אם לא – תמיד אפשר לזרות את האבקה בעיני הזאב ו/או להנחית על ראשו את השרביט.
בני יקירי, אולי במקום חרב אור תמציא בדמיון המפותח שלך איזו גרב אור או משהו? עדיף להגריב את העולם בגרוב, מאשר להחריב אותו, אתה לא חושב? מה לדעתך היה קורה לו לא היו חרבות וכלי נשק בעולם? – שאלתי. "היו אגרופים," הוא ענה. זה העולם. זו נפש האדם. תביני, אמא.
פורים הוא חג החרבות והשרביטים, השמלות והשריונים, הנסיכות והאבירים – גם מבחינת סיפור המגילה וגם מבחינת האביזרים הנמכרים ביותר בחנויות. אז ללוחמים שבינינו, אולי יעניין אתכם לדעת שבין החרבות המפורסמות בהיסטוריה ובמיתולוגיה האנושית ידועות חרב הפיפיות של אהוד בן גרא; חרב דמוקלס מהמיתולוגיה היוונית שהייתה תלויה מעל ראשו על שערת סוס יחידה, כדי שיבין מהי הסכנה המתמדת העומדת בפני אנשים בעלי משרה רמה או כוח רב; אקסקליבר היא החרב האגדית של המלך ארתור, ולעתים מיוחסים לה כוחות מאגיים. לפי גרסה מסוימת כל דבר אשר החרב ננעצה בו נהפכה לקרח, ויש לחרב תאומה שכוחה הוא אש; ולבסוף, מתברר שהחפץ הארכאי לא מתעתד לשנות סטטוס לפריט מוזיאוני בעתיד הקרוב, כי אחת החרבות הבדיוניות הפופולריות ביותר היא חרב האור מסרטי מלחמת הכוכבים: חרב עתידנית קטלנית שהלהב שלה הוא קרן אור אנרגטית שיכולה לחתוך דרך כל חומר. ואת זה (פחות או יותר) אני עדיין מחפשת...
אילת אסקוזידו

חזרה >>

Отчаяние придало Маку сил, и он был готов сопротивляться.

Он знал, "мп3 детский хор" что не должен поддаваться сентиментальным чувствам, расставаясь с домом, в котором он поселился лишь с определенной целью и "песни +для детского хора ноты" где в любом случае останется ненадолго.

С одной стороны, он вообще мало пил, а с другой у него было предубеждение против таких мест с тех пор, как Мериуэзера Льюиса убили в таверне на Натчез Трейс.

Полно, не стоит горевать, "петь караоке хит лист" друг мой.

Зная, что Лидия обязательно поинтересуется ее успехами в школе, Алиса проверила, как обстоят дела.

Поль предполагал, что "детский хор великан новые песни" все это ложь, но не мог бороться с ней.