מתכננים הפקת ספר אלבומי-תיעודי?

זקוקים לשירותי כתיבה מקצועיים? חולמים לתעד את הסיפור המשפחתי?

הגעתם למקום הנכון! – אנו מומחים בניהול פרויקטים מאל"ף עד ת"ו, בתפירת החליפה שלכם על פי מידותיכם. נראיין, נערוך תחקירים, נכתוב, נערוך, נעצב ונוציא לאור את הספר הייחודי שלכם.

תוכלו לבחור פרויקט בשלמותו, "הכול כלול", או שלבים אחדים מתוך התהליך, על פי הצורך שנגדיר עבורכם, ביחד אתכם.

ראיונות

הראיונות מתקיימים אצלכם, במקום הטבעי והנוח ביותר עבורכם. הראיונות הם שלב ראשוני והכרחי בתהליך כתיבה והפקה של ביוגרפיה, אלא אם קיים כתב יד מוכן לעריכה. התיעוד מספק לנו את חומרי הגלם העיקריים, ואליהם מתלווים חומרי ארכיון שאנו אוספים באמצעות תחקיר.

בחלק מן המקרים אנו מבצעים ראיונות לצורך תיעוד בלבד. השירות כולל שקלוט והגהה, כלומר הקלדת הריאיון ומסירת התמליל כשהוא נקי משגיאות ומוכן לעיבוד עתידי.

 

תחקיר

התחקיר משמעו איסוף מידע משלים לסיפור הנמסר מפי המספרים. התחקיר מעניק לסיפור אמינות והֶקשר היסטורי רחב יותר; הוא מאפשר לנו ליצור רצף כרונולוגי ולדייק בפרטי הרקע בעת כתיבת הסיפור. באמצעות תחקיר אנו סוקרים את תולדות הקהילה, הענף, הארגון או היישוב. תחקיר מקצועי יעמיק את הידע שלנו ושל הקוראים בתחום עיסוקכם; תחקיר גנאולוגי מעשיר את כתיבת תולדות המשפחה ומסייע בבניית אילן היוחסין.

 

 

כתיבה

כל ספר נכתב בסגנון המיוחד לו. הכתיבה הביוגרפית משמרת את קולו של הדובר. יחד עם זאת, המעבר משפה דבורה לשפה כתובה, מחייב עיבוד ושינויים. הביוגרפיות של הסיפור שנשאר מעניינות ומושכות לקריאה, משום שהכתיבה ספרותית והלשון בהירה ועשירה; ומשום שכל ספר הוא יצירה עבורנו.

 

עריכה

עריכת תוכן, עריכת מבנה ועריכת לשון משלימות זו את זו ומשתלבות זו בזו, תוך טיפול מוקפד בשכבות הטקסט השונות: החל מהסגנון והקריאות, דרך עיצוב מבנה הספר וחלוקתו לפרקים, וכלה במתן תשומת לב לכללי הדקדוק והפיסוק.

 

 

עיצוב גרפי

בשלב העיצוב הגרפי התמונות נסרקות, מטופלות, וצוות הכתיבה והעיצוב מתאים את המראה, מלבושי הספר, לאופיו ולערכים שפועמים בו. יחד אתכם אנו בוחרים את השפה הגרפית הנכונה לספרכם.

 

 

 

דפוס

הפקת דפוס היא החוליה האחרונה בתהליך. איכות הספרים חשובה לנו ואנו מקפידים גם על סטנדרט גבוה בשלב הדפוס והכריכה.

 

 

הדפסה נוספת

אתם מקבלים לידיכם את קבצי הספר ויכולים להפיק את הספרים בעצמכם.
בנוסף, אנו שומרים עבורכם בארכיון שלנו את קבצי הפרויקט ללא הגבלת זמן.

 

 

ספר דיגיטלי

כדאי שתיקחו בחשבון אפשרות הפקה והפצה נוספת, זולה, רחבת היקף וירוקה – ספר דיגיטלי. אתם מקבלים הפקה מקצועית של ספר דיגיטלי – לדפדוף בכל מכשיר (מחשב, סמארט-פון, טאבלט וכד') בצורה נוחה וידידותית. כולל תכונות מתקדמות.
הספר ניתן לשיתוף באופן ציבורי או רק למי שתרצו.

תוכן מוגן - לא ניתן להעתיק!

צרפי אותי לרשימת התפוצה לקבלת הצעות וטיפים לתיעוד