הסיפור שלכם

אנחנו כאן כי הסיפור שלכם נועד לצאת לאור!

עליו להיזכר, להישמר, להיכתב היטב.
הסיפור שלכם חייב לצאת ולהשפיע, לרגש ולהניע.
טמונים בו מסרים חשובים, ערכים מאחדים ומאחים.

ואתם לא לבד!
יחד נצא למסע של גילוי, נזקק את הסיפור, נהדק את השורות ונהפוך אותו לספר.
צעד-צעד נלווה אתכם, עד להוצאתו לאור באופן המקצועי, הראוי והמכובד ביותר.

ההתחייבות שלנו
השליחות של הסיפור שנשאר היא לעזור לכם להוציא לאור את הביוגרפיה המשפחתית, העסקית או הארגונית, כדי שתוכלו לשמר את אוצר הזיכרונות המשותף; וליהנות ממנו כמקור ללמידה ולהשראה, היום ובעתיד.

הסיפור שנשאר, נשאר כאן. שירות עם אחריות לכל החיים.

אודות

הסיפור שנשאר נוסד בשנת 2000
כ"סיפור חיים שנשאר" © ומאז הוא בית יוצר המתמחה בתיעוד, תחקיר, עריכה והפקה איכותיים של ביוגרפיות בהיקפים שונים: אלבומי יובל של יישובים, ארגונים ומוסדות בכל הארץ, סיפורי חיים מקצועיים, ספרי משפחה ואוטוביוגרפיות אישיות – סיפורי חיים וספרי זיכרון.

כל פרויקט זוכה לטיפול רגיש ומעמיק, והתוצאה איכותית ומוקפדת הן מבחינת עריכת התוכן, הן מבחינת העיצוב הגרפי והן מבחינת רמת ההפקה והגימור של הספרים והתוצרים האחרים.

בקורסים ובסדנאות חשוב לנו לשתף אתכם בניסיון שצברנו, להדריך ולהנחות, כדי שתקדמו את פרויקט התיעוד שלכם ושתפיקו ממנו את המיטב.

כל מי שיש לו נגיעה לסיפורי חיים עוסק בתחום רגיש ומיוחד, בעל ערך רב. כשתיעוד נעשה נכון – יש לו ערך לדורות הבאים. עריכת החומרים שמופקדים בידינו והפקתם – הם נדבך במפעל שימור שכולנו שותפים לו, לשם ההנצחה, הלמידה וההשראה, לשם חיזוק תחושת השייכות והמשמעות.

הצוות

תמונת פרופיל אילת

אילת אסקוזידו - עורכת ראשית

מאז שנת 2000 כותבת ומפיקה סיפורי חיים.

לפני כן עסקה במשך שבע שנים בפיתוח תכניות לימודים לגני ילדים בתחומי חברה, תרבות ומורשת יהודית. שותפה בפיתוחם של ערכות ומדריכים למחנכי הגיל הרך בהוצאת משרד החינוך.

בוגרת האוניברסיטה העברית בסוציולוגיה-אנתרופולוגיה ובספרות עברית, ומוסמכת בחינוך. בוגרת המסלול להנחיית הורים במכון "אדלר".
נשואה ואם לשלושה. ילידת מטולה. תושבת מזכרת בתיה, חברה בקהילת קשת במושבה ומקמפסטת.

נסים אסקוזידו

נסים אסקוזידו - מנהל תפעול ומדיה

מומחה לניהול פרויקטים ולטכנולוגית המידע. מהנדס תוכנה בהשכלתו. מרצה ומדריך בקורסים ליישומי מחשב ולמתמטיקה. באמתחתו עשרים שנות ניסיון בחברות ההייטק הישראליות המובילות.
נשוי ואב לשלושה. יליד כפר מימון. תושב מזכרת בתיה, חבר בקהילת קשת במושבה. משחק כדורסל ו"פריק" של תשבצי הגיון.

פרילנסרים

הסיפור שנשאר מעסיק פרילנסרים - עורכי תוכן, עורכי סרטים, יועצי לשון, מתרגמים, מתמללים, מעצבי אתרים, מעצבים גרפים ומפיקים - המעולים בתחומם, ברחבי הארץ ומחוצה לה.

תוכן מוגן - לא ניתן להעתיק!

צרפי אותי לרשימת התפוצה לקבלת הצעות וטיפים לתיעוד